Psychic Türk Medyum Kağan
Psychic Türk Medyum Kağan
Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu

Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu
Genel 2016’nın ilk yarısı inişli çıkışlı bir dönem olabilir. Yarım kalan işleri tamamlamak, bundan sonrası için plan yapmak gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uranüs, 29 Temmuz ile 28 Aralık tarihleri arasında Koç burcunda geri hareket edecek. Bu durum beklenmedik olayları, ani ve köklü değişimleri, hazır düzenin yıkılıp yerine yeni bir düzenin kurulması gibi durumları gündeme getirecek. Buna paralel olarak 2016 sizin için devrim niteliğinde bir yıl olacak. Özellikle Haziran itibariyle aşk ve iş hayatınızla ilgili köklü değişimler söz konusu olabilir. Bu süreçte bitirmek istediğiniz fakat bir türlü bitiremediğiniz ilişkinin bitmesi yeni bir ilişkinin başlaması, bir sektörden başka bir sektöre atılmak yada bir işi bırakıp başka bir iş yapmak gibi durumlar gündeme gelebilir. Bu değişim süreci sizin için güzel bir geleceğin alt yapısını hazırlıyor.

 

Kısacası aşk ve iş hayatınızla ilgili yolunda gitmeyen şeyleri zorlamanıza gerek yok. Yaşanması muhtemel bu durum sizi yoran konuları geride bırakmanız ve geleceğinizi yeniden şekillendirmeniz anlamına geliyor. Uzun lafın kısası bu süreç sizin güzel günlerin ve parlak bir geleceğin yakında olduğunu işaret ediyor. Uzun süredir partnerinden ayrılmak yada boşanmak isteyenlerle çalıştığı sektörü değiştirmek veya iş yerini kapatıp başka bir iş yapmak isteyenler bu süreçte emellerine ulaşabilirler. Yıl sonunda yaşanan bu değişim sürecinin hayatınızı olumlu yönde nasıl etkilediğini görecek ve böyle bir durum yaşandığı için belkide şükredeceksiniz.

 

Aşk ve ilişkiler Aşk hayatınızla ilgili son 1 yılda yaşanan sorunlar sizi derinden etkiledi. Beklemediğiniz bir anda yaşanan bu olaylar karşısında hiç bir şey yapamamak sizi karamsarlığa iten en önemli faktör oldu. Venüs, 5 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında Koç burcunda olacak. Venüs’ün burcunuza girmesiyle ilişkiniz yada evliliğinizle ilgili yaşanan sorunları geride bırakacağınız olumlu ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Yaşadıklarınızdan sonra samimiyete, güvene, sevgi ve şefkate ihtiyacınız var. Venüs’ün burcunuza girmesiyle beraber ihtiyaç duyduğunuz güveni bulacaksınız.

 

Bu süreçte sorunlu ilişkilerin yada problemli evliliklerin kurtarılması mümkün görünüyor. Buna paralel olarak küs yada ayrı olduğunuz pertnerinizle barışıp tekrar bir araya gelmeniz de mümkün olabilir. Venüs’ün burcunuzda olması aşk hayatınızla ilgili yaşanan sorunların düzelmesine zemin hazırlayacak. Evli Koçlar bu süreçte birbirlerine her zamankinden daha fazla düşkün olacaklar. Bazı bayan Koçlar ”Yaşım geçiyor, biran önce çocuk sahibi olmalıyım.” derken bazıları da çocuk yapma düşüncelerini hayata geçirecek. Evlenmek isteyen Koçlar ise ailelerin biraraya gelmesiyle düğün hazırlıklarına başlayacaklar. Bekar ve yalnız olan Koçlar bu süreçte aradıkları tutkulu aşkı bulabilirler.

 

İş ve kariyer Başak burcunda bulunun Jüpiter’in burcunuza değişik açılardan yansımaları yaşanan olumsuzluklardan kurtulmanıza vesile olacak. Bu süreçte üzerinizdeki ölü toprağını atacak, girişimci yönünüzü ön plana çıkarıp adeta yeteneğinizi konuşturacaksınız. Böylece de başarılı işlere imza atarak çıtanızı yükselteceksiniz. Özellikle Şubat, Nisan, Ağustos, Ekim ve Aralık’da adınızdan sıkça söz ettireceğiniz güzel işler yapabilirsiniz.
Ayrıca bu süreçte iş kurmak, işinizi büyütmek, terfi etmek, atanmak, tayin olmak, mülk alıp satmak, ortak edinmek, uluslararası alanda çalışmak, başka bir ülkeye gitmek, yabancı uyruklu insanlarla iş yapmak, miras paylaşmak, tazminat almak, emekli olmak, sınava girmek ve eğitimle ilgili konular gündeminizde olacak. Bahsi geçen konularla ilgili beklentilerinizi gerçekleştirerek iş hayatınızla ilgili ciddi bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

 

Parasal konular Jüpiter 9 Eylül itibariyle Terazi burcunda olacak. Bu tarihten itibaren Jüpiter’in desteği ile kredi, banka, vergi, sigorta gibi resmi borçlarla birlikte önemli ödemelerinizi yaparak üzerinizdeki maddi yükü hafifletebilirsiniz. Yıl sonuna doğru yapacağınız kârlı işler sayesinde ciddi paralar kazanabilir, bu kazancınızı da iyi bir yatırımda değerlendirebilirsiniz.

 

Sağlık Mide, hazımsızlık, kan dolaşımı, eklem, beyin, cinsel salgı bezleri, kaslar, idrar yolları üreme organları ve böbrek üstü bezlerle ilgili sağlık sorunları olan Koçların kendilerine ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerekebilir. Özellikle de Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz sağlık açısından son derece hassas olacağınız bir dönem.

 

Dikkat etmeniz gereken dönemler 5 ile 25 Ocak, 9,14, 23 Mart, 16 ile 17 Nisan, 22 Mayıs, 29 Haziran, 1 ile 16 Eylül ve 19 Aralık tarihlerinde özellikle iş hayatınızla ilgili önemli konuları şansa bırakmamalı ve her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Ayrıca bu tarihlerde sizin için önem arz eden insanlarla ilgili aranızda yaşanabilecek sorunlara ve onlarla ilgili alacağınız sorumluluklara dikkat etmelisiniz.

 

2016’da Sizi Olumsuz Yönde Etkileyecek Astrolojik Olaylar
23 Mart 2016 Koç burcunda halkalı Ay tutulması 23 Mart 2016 tarihinde Koç burcunda halkalı Ay tutulması meydana gelecek. Ay tutulması yıkıma neden olacak önemli olayların habercisidir. Ay ise duygularımızı, geçmişi ve bizim için önem arz eden kadınları temsil eder. Bu nedenle tutulma döneminde Anneniz, kız kardeşiniz, kızınız, hanımınız, eski hanımınız, kayınvalideniz, kız arkadaşınız veya iş çevrenizdeki kadınlarınlarla ilgili yıkıma neden olacak, ciddi sorunlar gündeme gelebilir. Ay tutulması döneminde kanamalar, akçiğerlerin su toplaması, böbreklerin susuz kalması gibi sıvıyla ilgili sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Söz konusu halkalı Ay tutulması Koç burcunda meydana geleceği için sizler bu tutulmadan 1. derecede etkileneceksiniz.

 

Yönetici Gezegeniniz Mars 17 Nisan’da Yay Burcunda Gerileyecek! Yönetici gezegeniniz Mars, 17 Nisan’da Yay burcunda geri hareket etmeye başlayacak. Mars’ın bu geri hareketi 29 Haziran’da Akrep burcunda sona erecek. Bu süreçte duygusal olarak yaralanabilir, yaşanması muhtemel sorunlarla mücadele etmeniz, savaşmanız gerekebilir. Bu tarihler arasında ani öfke patlamasıyla birlikte isyan etmenize neden olacak olaylar yaşanabilir. Bu nedenle söz konusu bu tarihler arasında son derece sağ duyulu olmalısınız.

 

Mars öfke patlaması, şiddet, savaş, isyan gibi durumların yaşanmasına neden olur, iyi bir açı yaptığı zaman ayakta kalabilir, mücadele edebilirsiniz. Mars’ın enerjisi yüksek olduğu zamanlarda durum tam tersi olur. Bu süreçte cinsel salgı bezleri, kaslar, idrar yolları üreme organları ve böbrek üstü bezlerle ilgili sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Ayrıca yangınlara karşı dikkatli olunması gereken bir dönem.

 

29 Temmuz 2016 Uranüs Retrosuna Dikkat! Uranüs, 29 Temmuz ile 28 Aralık tarihleri arasında Koç burcunda geri hareket edecek. Bu durum beklenmedik olayları, ani ve köklü değişimleri, hazır düzenin yıkılıp yerine yeni bir düzenin kurulması gibi durumları gündeme getirecek. Bu durum sizin için bir geçiş dönemi. İlk bakışta kötü bir süreç gibi görünse de sizin için parlak bir geleceğin zeminini hazırlayacak. Bu süreçte sizi yoran ilişkiyi bitirip mutlu olacağınız doğru bir ilişkiye başlayabilir yada zarar ettiğiniz, yapmak istemediğiniz işi bırakıp başka bir sektöre yönelebilirsiniz. Kısacası bu dönemde sizin için hayırsız olan kapı kapanacak ve hayırlı olan yeni bir kapı açılacak.

 

2016’da Sizi Olumlu Yönde Etkileyecek Astrolojik Olaylar
20 Mart 2016 Güneş Koç Burcunda 20 Mart 2016 İlkbahar gün dönümü, işte tamda bu tarihte Güneş, Koç burcunda girecek. Bu nedenle babanız, erkek kardeşiniz, oğlunuz, kocanız, eski kocanız, erkek arkadaşınız, kayınpederiniz veya iş çevrenizdeki erkeklerle ilgili olumlu ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu kişilerle ilgili sorumluluklarınız azalabilir. Kalp ve omurilikle alakalı sağlık sorunlarında iyileşme görülebilir.

 

22 Mart 2016 Merkür Koç Burcunda 22 Mart 2016 tarihinde Merkür, Koç burcuna girecek. Böylece çevrenizdeki insanlarla aranızdaki iletişiminizi güçlendirecek. Bu durum bir gün sonra yani 23 Mart 2016’da burcunuzda meydana gelecek Ay tutulmasının olumsuz etkilerini azaltacak.

 

5 Nisan 2016 Venüs Koç Burcunda Venüs, 5 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında Koç burcunda olacak. Venüs’ün burcunuza girmesiyle ilişkiniz yada evliliğinizle ilgili yaşanan sorunları geride bırakacağınız olumlu ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte sorunlu ilişkilerin yada problemli evliliklerin kurtarılması mümkün görünüyor. Buna paralel olarak küs yada ayrı olduğunuz pertnerinizle barışıp tekrar bir araya gelmeniz de mümkün olabilir. Evli Koçlar bu süreçte birbirlerine karşı her zamankinden daha düşkün olacaklar. Evlenmek isteyen Koçlar ise ailelerin bir araya gelmesiyle düğün hazırlıklarına başlayacaklar.

4.577 kez izlendiPSYCHİC TÜRK TV Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılması yasaktır...