Psychic Türk Medyum Kağan
Psychic Türk Medyum Kağan

MEDYUM KAĞAN’DAN NASIL SEANS ALABİLİRİM?

Sizde Medyum Kağan ile telefon veya Skype üzerinden görüşerek özel bir seans alabilirsiniz. Seans almak için kendisine ulaştığınız zaman Medyum Kağan size; ”Probleminiz nedir?” diye sormaz. Onu neden aradığınızı, problemlerinizi, yaşadıklarınızı ve bundan olabilecekleri Medyum Kağan size tek tek anlatır. Sorunlarınızın çözümü ile alakalı yapılacak bir çalışma olursa da işinizi alır ve çözüme ulaştırır. Probleminizin çözümü mümkün değilse de bunu size baştan açıkça söyler…

 

NASIL ÖZEL SEANS ALABİLİRİM?

Medyum Kağan’dan özel seans almak isterseniz seans bedelini banka hesabımıza yatırdıktan sonra seans talep formunu eksiksiz olarak doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Medyum Kağan formda belirttiğiniz telefon numarasından size ulaşarak seansınızı en geç 4 iş günü içinde yapar. Seanslar isterseniz telefonda isterseniz de Skype üzerinden online (görüntülü) olarak yapılmaktadır. (Skype kullanmayanlar formda belirttikleri irtibat numaralarından aranacak ve seansları telefonda yapılacaktır.) Normal seanslar 200 TL, Detaylı seanslar ise 400 TL’dir. (Detaylı seansla aşk, iş, sağlık gibi konuların yanı sıra ailenizle ilgili diğer bireylerle alakalı da yorumlar alabilirsiniz. Normal seanslar ise bir kişi ile alakalı tek bir konu üzerine yapılan seanslardır.)

 

Banka hesap numaraları için buraya tıklayın

Seans talep formu için buraya tıklayın

 

Medyum Kağan (Oğuz Mutlu) Antalya Üç Kapılar Vergi Dairesi’nin 6250506861 nolu vergi mükellefidir.

 

ÖNEMLİ UYARI 

Gayb-ı muhakkak Yüce Allah bilir, Medyum Kağan’ın ileriye yönelik yaptığı yorumlar şuan ki durumu göz önüne alarak olabileceklerle ilgili yaptığı Astrolojik bir öngörüdür. Lütfen bizi sağlık sorunlarınız, fal baktırmak yada büyü yaptırmak gibi konular için aramayınız. Bu tarz bir talepte bulunsanız dahi baş vurunuz dikkate alınmayacaktır.

 PSYCHİC TÜRK TV Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılması yasaktır...